گروه پخش زعفران عمده شما را به خرید بهترین زعفران منطقه قائنات با بهترین نوع بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بهترین زعفران صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت زعفران در اسپانیا
خرید بهترین زعفران صادراتی

از کجا می توان بهترین زعفران اصلی را برای صادرات خریداری کرد؟ بهترین نوع زعفران اصلی بسته بندی را از کجا تهیه کنیم؟

علیرغم اهمیت زعفران و نقش آن در وضعیت اقتصادی اجتماعی مردم مناطق تولید کننده زعفران مسائل و مشکلات عدیده ای فراروی صادرات این محصول وجود دارد که در صورت عدم توجه به این مسائل بازار صادراتی زعفران ایران نیز به سرنوشت بازار فروش و خشکبار دچار خواهد شد. عمده ترین مشکلات موجود در ارتباط با صادرات این محصول عبارتند از:

۱- آلودگی بالای زعفران ایران به میکروارگانیسم ها: با توجه به استانداردهای بهداشتی موجود در دنیا به ویژه در کشورهای اروپایی عمده‌ترین خریداران زعفران ایران هستند میزان آلودگی اغلب محموله های صادراتی شده بیش از حد استانداردهای بهداشتی است و این امر در دراز مدت می تواند صادرات زعفران ایران را دچار لطمه شدیدی نمایند.

خرید بهترین زعفران صادراتی

۲- وجود رقبا: در سالیان اخیر کشورهای نظیر هند چین مراکش یونان و ترکیه نیز در زمینه تولید زعفران شروع به فعالیت نموده اند که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده توسط این کشورها در چند سال آینده بخشی از سهم بازار را به خود اختصاص خواهند داد.

3- عدم هماهنگی رشد در تولید و بازاریابی: در یک اقتصاد برنامه ریزی شده در خصوص هر یک از محصولات کشاورزی، هماهنگی و موازنه ای در رشد بخش های مختلف تولید، فرآوری، بسته بندی، حمل و نقل، بازاریابی، صادرات، توزیع و مصرف وجود دارد که در حال حاضر این هماهنگی در مورد محصول زعفران وجود ندارد.

خرید بهترین زعفران صادراتی

به گونه ای که در سالیان اخیر با توجه به انگیزه های اقتصادی و درآمد نسبتا مناسب محصول زعفران، سطح زیر کشت و میزان تولید با میزان فرآوری، بازاریابی و صادرات متناسب نبوده است که این امر خطر کاهش شدید قیمت را به دنبال خواهد داشت.

4- تقلبات در زعفران: با توجه به قیمت بالای محصول، متاسفانه افراد سودجو اقدام به انجام تقلب در زعفران می کنند. رایج ترین نوع تقلب رنگ کردن خامه با رنگ موجود در کلاله و یابه وسیله رنگ های سنتزی شیمیایی است. با توجه به شیوه های جدید آنالیز و کنترل کیفیت، اینگونه تقلبات در کشورهای پذیرنده زعفران قابل تشخیص بوده و لطمات جبران ناپذیری به بازار زعفران ایران در سطح جهان وارد می کند.

5- اعمال روش های نادرست برداشت، فرآوری و بسته بندی و عرضه: عدم رعایت مسائل بهداشتی و فنی در مراحل برداشت گل، حمل و نقل و نگهداری آن، جداسازی کلاله، خشکانیدن محصول، بسته بندی و عرضه آن باعث کاهش کیفیت محصول شده و تقاضای جهانی زعفران ایران را کاهش خواهد داد.

6- ارائه نامطلوب زعفران ایران در بازارهای جهان و لزوم انطباق استاندارد زعفران صادراتی با استاندارهای قابل قبول جهانی مثل استاندارهای سری ISO

خرید بهترین زعفران صادراتی

قیمت زعفران در اسپانیا

7- تعیین نرخ و قیمت زعفران دنیا در دست رقیب اصلی ایران یعنی اسپانیا می باشد؛ در حالی که ایران به عنوان اولین تولید کننده در سطح جهان مطرح است.

8- صادرات به صورت قاچاق به کشورهای عربی و با بسته بندی فله ای که باعث تبلیغات سوء علیه زعفران ایران شده و قیمت آن را در بازار جهانی پایین می آورد.

9- ناشناخته ماندن خواص و فرآورده های زعفران برای بسیاری از مردم جهان

حمید قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه پخش زعفران عمده شما را به خرید بهترین زعفران منطقه قائنات با بهترین نوع بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

2

2 پاسخ به “خرید بهترین زعفران صادراتی”

  1. سلام من برای فروش زعفران که در آلمان دارم چند سوال داشتم
    ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید