گروه پخش زعفران عمده شما را به خرید بهترین زعفران منطقه قائنات با بهترین نوع بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید زعفران سرگل ممتاز

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های زعفران سرگل ممتازبهترین گرید زعفران سرگل ممتاز
خرید زعفران سرگل ممتاز

زعفران سرگل ممتاز یکی از معروف ترین زعفران های داخل ایران می باشد، که بازار خرید آن بسیار داغ است.  یکی از پرکاربردترین و شناخته ترین نوع زعفران، زعفران سرگل می باشد که در ایران با نام های مختلفی در بازار شناخته می شود. زعفران سرگل، رشته بریده، سرقلم، سورت شده و … نام گذاری می شود.

زعفران سرگل معمولا از زعفران دسته و پوشال به دست می آید. و به این دلیل به آن رشته بریده گفته می شود، چون هنگام جدا شدن قسمت سفیدی ممکن است مقداری خورد شدگی به آن دست دهد و یا ممکن است مقداری سفیدی با آن همراه باشد.این نوع زعفران بیشتر برای مصارف خانگی، شرکتی، داروسازی، عطر سازی و … کاربرد دارد.

ویژگی های زعفران سرگل ممتاز

معمولا این نوع زعفران از حذف رشته های خامه موجود در زعفران دسته و یا پوشال به وجود می آید و به صورت تمام قرمزی می شود که به آن سرگل ممتاز می گویند. میزان کروسین زعفران سرگل بین 220 تا 240 usp می باشد که بیشتر برای بحث صادرات مهم است و بیشتر بودن آن به نوع کیفیت زعفران بستگی دارد.

خرید زعفران سرگل ممتاز

هرچقدر که میزان ضخامت رشته های زعفران بیشتر باشد و میزان ریزه و شکستگی در آن کمتر باشد قیمت آن بالاتر می رود.

بهترین گرید زعفران سرگل ممتاز

باید بدانید که زعفران سرگل هم مثل زعفران نگین دارای گرید های مختلفی می باشد که می توانید انواع آن را در بازار بیابید. بهترین گرید آن درجه یک یا A می باشد و تا درجه D ادامه پیدا می کند. که آخرین درجه از ضخامت رشته کلاله ها کاسته شده و کوچکتر می شود و همچنین قیمت آن پایینتر نسبت به دیگر گرید ها می باشد.

خرید زعفران سرگل ممتاز

چنانچه قصد خرید و فروش زعفران سرگل را دارید می توانید از طریق فرم زیر با ما تماس بگیرید و یا از طریق فروشگاه زعفران کشاورز، زعفران سرگل ممتاز را تهیه کنید. تمام زعفران های ارائه شده در سایت کاملا تضمین شده هستند و در صورت پیداکردن هر موردی در آن تمام پول شما برگشت داده می شود.

حمید قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه پخش زعفران عمده شما را به خرید بهترین زعفران منطقه قائنات با بهترین نوع بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید