گروه پخش زعفران عمده شما را به خرید بهترین زعفران منطقه قائنات با بهترین نوع بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش زعفران دسته دخترپیچ

خرید و فروش زعفران دسته دخترپیچ

چگونه زعفران عمده دسته دخترپیچ را خریداری کنیم؟ از کجا می توان زعفران دسته یا دخترپیچ را با قیمت عمده خریداری کرد؟ زعفران مرغوب را به صورت عمده از کجا بخریم؟

زعفران گیاهی به ارتفاع ۱۰ تا ۳۰ سانتی متر است. بنه ها تقریباً دارای ۵ سانتی متر قطر و کروی فشرده و پهن در قاعده است. کوشش بنه لطیف است و این الیاف نازک و مشبک بوده به طرف نوک بنه و تا حدود ۵ سانتی متر بالای گردن گیاه امتداد دارند.

برگها حقیقی زعفران ۵ تا ۱۱ عدد و معمولاً همزمان با گل دهی و یا کمی بعد از آن در می آیند. برخی معتقدند اگر در آبیاری عجله شده و زودتر از موعد مقرر آبیاری شوند برگ ها سریع تر از گل ها ظاهر می شوند.

برگ ها مستقیم و سبز بوده و پهنای آن یک و نیم تا سه میلی متر است و ممکن است صاف یا کمی کرک دار باشد. گل های معطر هر بنه آن ۱ تا ۴ عدد بوده و در پاییز و در حوالی آبان تا آذر باز می شوند.
رنگ آنها سوسنی تیره، بنفش مایل به ارغوانی و همراه با لکه ها رگبرگهای تیره تر در گلوگاه گل می باشند.

گاهی اوقات به رنگ سفید نیز دیده می‌شوند. گلوگاه به رنگ سفید تا سوسنی است و بدون کرک می باشد. پروفیل براکته و پراکتئول نیز وجود داشته و به شدت نا مساوی اند. رنگ آنها سفید و غشایی بوده و به تدریج به طرف انتها باریک می شوند.

نوک آنها به نسبت نرم است. در محل اتصال میله به لوله گل کرک هایی وجود دارد.  خامه به سه بخش قرمز تیره تقسیم شده و در انتها پهن و خارجی شکل می شود. زعفران عمده مرغوب جنوب خراسان یکی از بهترین نوع زعفران ها می باشد که به صورت زعفران دسته و دخترپیچ به بازار عرضه می شود.

شما می توانید زعفران دخترپیچ شده مرغوب را از فروشگاه زعفران کشاورز با کیفیت عالی تهیه کنید

حمید قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه پخش زعفران عمده شما را به خرید بهترین زعفران منطقه قائنات با بهترین نوع بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید