خرید زعفران

خرید و فروش زعفران پوشال

زعفران پوشالی یکی از انواع زعفران می باشد که این نوع زعفران مقداری خامه یا سفیدی همراه است. این نوع زعفران را در بازار مشتری خیلی کم می خرد، چون با وجود اینکه مقدار سفیدی با آن هست، فکر می کنند که عطر و بو و ظاهر زیبایی ندارد.

زعفران پوشال بیشتر در منطقه استان های خراسان جنوبی و رضوی تولید می شود. به علت اینکه موقع گل های زعفران وقت کم است و باید سریع گل های زعفران را پر کرد، این سریع ترین راه برای تمام شدن و پاک کردن گل ها می باشد.

ویژگی های ظاهری زعفران پوشال

ممکن است به دلیل کمبود وقت آن را دسته یا پوشال کنند و بعد در کارگاه ها آن را تبدیل به سرگل یا نگین کنند. این نوع زعفران شامل دو قسمت می باشد، یک قسمت آن مربوط به کلاله یا قسمت قرمز رنگ است و یک قسمت مربوط به خامه یا همان سفیدی زعفران می باشد.

خرید و فروش زعفران پوشال

زعفران پوشال بیشتر کشورهای عربی زبان خریداری می کنند و باید توجه داشته باشید که این نوع زعفران میزان کروسین و سافرانال آن حدود 220 usp می باشد.

این نوع زعفران دارای انواع مختلفی است و دارای درجه بندی هایی است. زعفران پوشال هم مثل زعفران های دیگر دارای وزن های مختلفی است. معمولا زعفران پوشال به دلیل حجم دار بودن به صورت مثقالی و بالاتر از یک مثقال فروخته می شود. فله آن برای حداقل سفارش حدود 500 گرم می باشد که می توان آن را هم به صورت پستی و هم به صورت تیپاکس آن را برای مشتری فرستاد.

پیشنهاد میکنیم مطالعه کنید:
فروش زعفران بسته بندی شده

خرید و فروش زعفران پوشال

زمان تحویل سفارش هم حدودا یک روز کاری می باشد ولی ما سعی کرده ایم که این زمان را کاهش دهیم تا زعفران خریداری شده زودتر به دست شما برسد.
اگر می خواهید زعفران پوشال درجه باکیفیت تهیه کنید می توانید از طریق فرم زیر با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش مجموعه ما در ارتباط باشید:
آقای حمید قربانی
شماره تلفن زعفران کشاورز شماره موبایل: 09155199303
واتس آپ زعفران کشاورز واتس آپ: 09155199303
تلگرام زعفران کشاورز کانال تلگرام: ورود به کانال
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن