فروش زعفران

فروش زعفران کیلویی از کشاورز

چگونه فروش زعفران کیلویی از کشاورز را به صورت مستقیم انجام دهیم؟ فروش زعفران کیلویی چه مزایایی دارد؟ آیا می توان از طریق اینترنت زعفران کیلویی از کشاروز تهیه کرد؟

زعفران به عنوان گران ‌بهاترین محصول کشاورزی و دارویی جهان، جایگاه ویژه‌ ای در بین محصولات صنعتی و صادراتی ایران دارد. در حال حاضر ایران بزرگ ‌ترین تولید کننده و صادر کننده زعفران در جهان است و بیش از 65% تولید جهانی این محصول گران ‌بها به ایران اختصاص دارد.

کاربردهای فراوان و گسترده زعفران، خواص ویژه این داروی با ارزش، نقش خاص آن در زندگی کشاورزان استان‌ های خراسان و فارس و همچنین ارزش افزوده بالای آن، لزوم توجه ویژه به مسائل تولید، صادرات و بازاریابی زعفران را بیش از پیش روشن می ‌نماید.

در ایران اهمیت زعفران کاری از جنبه های گوناگون نظیر بهره ‌وری بالای آب در مقایسه با سایر محصولات کشاورزی، اشتغال روستاییان و جلوگیری از مهاجرت آنها، درآمد زایی آن نسبت به سایر محصولات کشاورزی، همچنین از لحاظ توسعه صادرات غیرنفتی-با توجه به سیاست دولت ما مبنی بر افزایش صادرات غیرنفتی-قابل بررسی است.

بر طبق بررسی‌ های انجام گرفته در وزارت کشاورزی هر هکتار زعفران در طول سال به طور متوسط برای انجام امور کاشت، داشت، برداشت و جداسازی کلاله از سایر اجزای گل به 270 نفر روز کار نیاز دارد که با توجه به سطح زیر کشت 47208 هکتاری آن، معادل 12.7 میلیون نفر روز کار ایجاد می شود.

فروش زعفران به صورت مثقالی یکی از درخواست های کسانی است که می خواهند زعفران را تهیه کنند.

پیشنهاد میکنیم مطالعه کنید:
فروش زعفران کیلویی سرگل قائنات

ما در وب سایت زعفران کشاورز این امکان را به وجود آوردیم که شما بتوانید با قیمت بسیار مناسب و به صورت عمده نمایندگی زعفران مثقالی را بگیرید و در شهر خود به کسب درآمد بپردازید. این یک پیشنهاد عالی برای افراد بازنشسته و زنان خانه دار می باشد که می توانند از این پیشنهاد بهترین استفاده را ببرند و هم به کسب درآمد بالا بپردازند. شما می توانید فروش زعفران کیلویی از کشاورز را به صورت مستقیم انجام دهید.

اگر به دنبال کسب درآمد در کنار کار خود می گردید می توانید، از طریق فرم زیر با ما تماس بگیرید و بهترین نوع زعفران را در شهر خود به صورت پخش به فروش برسانید.  ما تمام سعی خود را کرده ایم تا زعفران را با قیمتی ارائه کنیم که شما بتوانید سود بیشتری را کسب کنید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش مجموعه ما در ارتباط باشید:
آقای حمید قربانی
شماره تلفن زعفران کشاورز شماره موبایل: 09155199303
واتس آپ زعفران کشاورز واتس آپ: 09155199303
تلگرام زعفران کشاورز کانال تلگرام: ورود به کانال
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن