فروش زعفران کیلویی درجه یک از عمده فروش

آنچه در این مقاله می خوانید...

زعفران، محصول استراتژیک خراسان جنوبیچرا زعفران منطقه قائنات از همه مرغوب تر و باکیفیت تر است؟بیشترین زعفران دنیا در کدام منطقه تولید می شود؟قیمت امروز زعفران در بازار مشهدبازار فروش زعفران در ایران
فروش زعفران کیلویی درجه یک از کشاورز

زعفران کیلویی درجه یک در مشهد را از کجا بخریم؟ آیا می توان خرید و فروش زعفران کیلویی درجه را در بازار از جای مطمئن با قیمت مناسب خریداری کرد؟ چطور فروش زعفران کیلویی درجه یک از عمده فروش را انجام دهیم؟

بر طبق تخمین مؤسسه پژوهش‌ های اقتصادی وزارت کشاورزی در وضع بهره‌برداری های کشاورزی در ایران 20 روز کار در سال را به عنوان یک اشتغال دائم محسوب می ‌نماید، لذا این محصول حدود 63.7 هزار شغل در طی سال تولید کرده و بنابراین زراعت زعفران یکی از عوامل جلوگیری از مهاجرت محسوب می ‌گردد.

فروش زعفران کیلویی درجه یک از عمده فروش

زعفران، محصول استراتژیک خراسان جنوبی

علاوه بر آن حدود 85 هزار خانواده در شهرستان ‌های خراسان جنوبی و مرکزی زعفران کاری دارند که این نیز اهمیت این محصول را در جنوب خراسان نشان می ‌دهد.

در بین محصولات صادراتی نیز، زعفران از جایگاه خاصی برخوردار است به نحوی که ارزش صادراتی حدود 121 تن زعفران در سال 1380 بالغ بر 51 میلیون دلار بوده است و تقریباً 92% تولید و 98% سطح زیر کشت استان خراسان به خود اختصاص داده است.

فروش زعفران کیلویی به دلیل در دسترس بودن آن در منطقه قائنات و همچنین شهر مشهد یکی از پر طرفدارترین نوع خرید است.

شما می توانید زعفران کیلویی درجه یک را مستقیم از کشاورز و یا از واسطه ها در بازار زعفران ایران تهیه کنید.

از آنجا که تمام سعی این فروشگاه بر این بوده که بتواند زعفران کیلویی درجه یک از کشاورز را مستقیم به دست خریداران در ایران برساند.

فروش زعفران کیلویی درجه یک از عمده فروش

چرا زعفران منطقه قائنات از همه مرغوب تر و باکیفیت تر است؟

گسترش صادرات زعفران ایران با توجه به مزیت نسبی بین زعفران و ارز آوری قابل توجه آن دارای اهمیت فراوان است. به نحوی که کیفیت بسیار مطلوب زعفران ایران باعث گردیده تا بعضی از کشورها از جمله اسپانیا زعفران ایران را به صورت فله ‌ای خریداری نموده و با بسته‌ بندی مناسب و به نام خود روانه بازارهای بین‌ المللی نمایند.

اما به علت عدم وجود یک موقعیت اقلیمی و آب و هوایی سایر عوامل مؤثر در تولید و مرغوبیت زعفران، سایر کشورها نتوانسته‌اند زعفرانی به مرغوبیت زعفران ایران تولید کنند.

زعفران علاوه بر ایران در کشورهای باستانی دنیا که همانند ایران روزگاری صاحب تمدن گسترده بوده‌ اند نیز کم و بیش رواج دارد.

بیشترین زعفران دنیا در کدام منطقه تولید می شود؟

امروزه به جز ایران مهم ‌ترین کشورهای تولیدکننده زعفران اسپانیا، ایتالیا، یونان، هند، مراکش، و آذربایجان می‌ باشد. قسمت اعظم زعفران کشور در استان خراسان در منطقه قائنات تولید می ‌گردد. اما در سایر استان ‌ها مانند استان فارس نیز این محصول کشت می ‌شود و در برخی از استان‌ ها به مقدار اندکی تولید صورت می ‌گیرد.

زعفران کیلویی درجه یک

قیمت امروز زعفران در بازار مشهد

قیمت امروز زعفران در بازار مشهد به دلیل اینکه یکی از بازارهای اصلی فروش زعفران است و قیمت در آن تعیین می شود، می توان به صورت روزانه خبردار شد.
چنانچه قصد خرید زعفران دارید و می خواهید از قیمت زعفران امروز کیلویی اطلاع پیدا کنید، از طریق راه های ارتباطی زیر تماس بگیرید.

جهت صادرات زعفران به صورت کیلویی می توانید از طریق فرم زیر با ما تماس بگیرید و زعفران اعلای را تهیه کنید.

بازار فروش زعفران در ایران

بازار فروش زعفران در ایران متعلق به شهر مشهد است و تمام انواع تولیدی نیز برای صادرات استفاده می شوند. همه ساله حجم بسیار بالایی از زعفران صادراتی ایران به مقاصد تجاری مختلفی در دنیا ارسال می گردد.
فروش زعفران ایران به صورت عمده در فروشگاه های کشور های مختلف به راحتی انجام شده و هر کشور به تفکیک توان بازار خود از نوع خاصی از زعفران ایران بهره می برد.

خانم ابراهیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم ابراهیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09152612804

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: marketsaffron.ir[at]gmail.com

گروه پخش زعفران عمده شما را به خرید بهترین زعفران منطقه قائنات با بهترین نوع بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما  از طریق واتساپ ارتباط بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *