گروه پخش زعفران عمده شما را به خرید بهترین زعفران منطقه قائنات با بهترین نوع بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش زعفران کشاورز در مشهد

قیمت فروش زعفران کشاورز در مشهد

آیا می دانید که قیمت فروش زعفران کشاورز در مشهد چند می باشد؟ فروش زعفران مستقیم از کشاورز در مشهد را در کجا انجام دهیم؟ آیا می توان مستقیم از کشاورز در مشهد زعفران خرید کرد؟

همانطور که می دانید در ایران می توان مستقیم از کشاورز زعفران تهیه کرد. در شرایط مطلوب زعفران ها به صورت گروه های وسیعی پخش شده و فرشی از رنگ های زیبا را تولید می کنند. بنه در این جنس توپر و دارای پوشش غشایی با الیافی ظریف و مشبک است که در زیر به ریشه های افشان ختم می شود. زعفران ساقه حقیقی ندارد و گلها منفرد یا چند تایی و در قاعده دمگل گاهی اپات قرار گرفته است. برگ ها، برگه و برگک و ساقه گل دهنده در داخل تعدادی غلاف های غشایی به نام کاتافیل محافظت می شوند و ظاهرا از بنه منشاء می گیرند.

در واقع در زعفران از جوانه های در حال رشد فعال دو نوع برگ شامل برگ های کاتافیل و برگ های حقیقی تولید می شوند و نوع اول که تعداد آنها ممکن است به 12 تا 14 عدد برسد برگ های نورسته و ساقه گل دهنده را محافظت می کنند. این برگ ها نازک، شمشیری، ناودانی و گرامینه مانند بوده و تعداد آنها به 5 تا 30 عدد و اندازه آن ها به 10 تا 18 سانتیمتر می رسد و معمولا همزمان با گلدهی و یا کمی قبل و بعد از آنها ظاهر شده و رشد می کنند.

در صورت وجود اسپات معمولا در وسط های ساقه گل دهنده قرار دارد. گل های کشیده و قیفی یا پیاله ای شکل آنها شامل رنگ های زنده سفید، طلایی، ارغوانی، آبی و چند رنگند.

زعفران بیشتر با شروع باران های پاییزه رشد خود را شروع می کنند و بلافاصله گل می دهند. اما در بعضی دیگر گل دهی ممکن است به تاخیر بیفتد. بسته به زمان گلدهی، گونه های مختلف زعفران را به دسته های مختلفی تقسیم می کنند.

چنانچه به دنبال قیمت فروش زعفران کشاورز در مشهد هستید می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

حمید قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه پخش زعفران عمده شما را به خرید بهترین زعفران منطقه قائنات با بهترین نوع بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید