گروه پخش زعفران عمده شما را به خرید بهترین زعفران منطقه قائنات با بهترین نوع بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید زعفران کشاورز در مشهد

قیمت خرید زعفران کشاورز در مشهد

زعفران کشاورز مشهد را از کجا تهیه کنیم؟ آیا به دنبال قیمت خرید زعفران کشاورز در مشهد هستید؟ آیا می دانید که در مشهد می توانید مستقیم زعفران کشاورز را تهیه کنید؟

خرید مستقیم زعفران کشاورز ویژگی های خاص خودش را دارد. زعفران زراعی در کشورهای ایران، اسپانیا و تا حدودی فرانسه و کشورهای حوزه مدیترانه کشت می شود. تعداد زیادی گل لازم است تا یک گرم زعفران تولید کند. زعفران مصارف دارویی داشته و گونه هایی از آن به عنوان زینتی نیز کاشت می شوند.

جنس زعفران و بویژه گونه زراعی آن در ایران و جهان حایز اهمیت ویژه ای است و بویژه در خراسان در سطح وسعی کشت می شود. زعفران زراعی برای کشاورزان خراسانی و بویژه خراسان جنوبی از نظر اقتصادی اهمیت خاصی دارد. همچنین تعدادی از گونه های این گیاه به صورت وحشی در استان خراسان و کشور پراکنده اند.

جنس زعفران از خانواده زنبق بوده و در منطقه مدیترانه و غرب آسیا از 10 درجه غربی تا 80 درجه شرقی طول جغرافیایی و 30 درجه تا 50 درجه شمالی عرض جغرافیایی در محل های دارای زمستان سرد و خنک و تابستان گرم و بسیار کم باران مناطق ایران – توران و پاییز، زمستان و بهار باران دار گسترش دارد. بطور کلی این جنس در بیشتر مناطق دنیای قدیم توزیع شده است.

از مراکش و پرتقال در غرب تا روسیه و قرقیزستان در شرق و بالاخره تا سین کیانگ در غرب چین امتداد دارد. از نظر رشد از پاییز تا اواخر بهار فعال است و در خاک توسط تورم بنه سخت خود که در لفافی غشایی یا چرمی و یا شبکه ای از الیاف قهوه ای رنگ و ضخیم پوشیده شده زنده می ماند.

زعفران با شرایط بالا بخوبی تطابق پیدا کرده است. جنسی مرکب از 85 گونه چند ساله است که گلهای زیبای آن به عنوان گیاهان خانه ای، باغهای زینتی، باغهای خانه، باغهای سنگی، و پارک ها می رویند.

چنانچه شما به دنبال زعفران کشاورز مشهد هستید و یا دوست دارید بدون واسطه قیمت خرید زعفران کشاورز در مشهد را بدانید می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

حمید قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه پخش زعفران عمده شما را به خرید بهترین زعفران منطقه قائنات با بهترین نوع بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید