گروه پخش زعفران عمده شما را به خرید بهترین زعفران منطقه قائنات با بهترین نوع بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید زعفران درجه یک از کشاورز

خرید زعفران درجه یک از کشاورز

چگونه و در کجا خرید زعفران درجه یک از کشاورز را انجام دهیم؟ آیا می شود به صورت اینترنتی خرید زعفران درجه انجام داد؟ چگونه خرید زعفران از کشاورز مستقیم و بدون واسطه انجام دهیم؟

کلاله سه شاخه گل زعفران، مهم‌ ترین بخش تجاری آن است. این بخش از گل، حاوی مواد چرب، املاح معدنی است. بوی زعفران به علت وجود اساس بی‌ رنگ ترپن دار و یک ترکیب اکسیژن دار همراه با سینئول می‌ باشد. طعم زعفران مربوط به هتروزید تلخ پیکروکروسین و پیکروکروزینوزید است که در آب و الکل محلول بوده ولی در کلروفورم کم حل می ‌شود و ذرات متبلور آن در گرمای 154درجه سانتی‌گراد ذوب می ‌شود. ماده رنگین زعفران مربوط به وجود ماده‌ای به نام کروسین است که از هیدرولیز آن گلوکز و کروستین به دست می‌آید.

زعفران در بسیاری از فرهنگ‌ ها و کشورها دارای کاربردهای و مصارف گسترده ‌ای است. از جمله کاربردهای زعفران می‌توان به استفاده از آن در مواد غذایی مختلف، داروسازی، تهیه مواد آرایشی، عطرسازی و رنگ‌ های نساجی اشاره نمود.

هر چند که از گذشته‌ های دور از زعفران به دلیل رنگ زیبا و عطر و طعم استثنایی آن در مواد غذایی مختلف کاربرد داشته است، در سال‌ های اخیر به دلیل گرایش جامعه به مصرف افزودنی‌ های طبیعی، استفاده از زعفران به جای انواع شیمیایی و ترکیبی در مواد غذایی، به عنوان یک رنگ دهنده و طعم دهنده طبیعی رو به ‌فزونی گذاشته است. رنگ آن به عنوان معرف رنگی و ادویه در پخت ‌و پز های اسپانیایی و ایرانی بخصوص در سوپ ها و خورش ها به کار می ‌رود.

امروزه کاربرد عمده زعفران در پخت ‌و پز، صنایع قنادی، نوشابه‌ های الکلی و غیر الکلی می ‌باشد. استفاده از زعفران در آمریکا جهت رنگ نمودن سوسیس، الئومارگارین و شورتنینگ ها مجاز شناخته شده است. در صنایع لبنیات نیز زعفران مورد استفاده قرار می ‌گیرد. این ماده، علاوه بر رنگ دادن به فراورده‌ هایی نظیر کره و پنیر، موجب تشدید و بهبود در طعم در آنها می ‌شود. از زعفران در تهیه نوعی بستنی زعفران نیز استفاده می ‌شود.

امروزه به کمک اینترنت و زیرساخت های آن ها باعث شده است که خرید اینترنتی زعفران درجه یک از کشاورز امکان پذیر شود. در صورتی که می خواهید زعفران مرغوب را به صورت آنلاین با کیفیت و تضمین شده خریداری کنید، می توانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

حمید قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه پخش زعفران عمده شما را به خرید بهترین زعفران منطقه قائنات با بهترین نوع بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید