گروه پخش زعفران عمده شما را به خرید بهترین زعفران منطقه قائنات با بهترین نوع بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده زعفران در مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات زعفرانبزرگ ترین تولید کننده زعفران
پخش عمده زعفران در مشهد

زعفران با کیفیت های مختلفی در بازار های کشور به فروش می رسد، بهترین زعفران ایران در منطقه قائنات کشت می گردد، سایت زعفران کشاورز، زعفران نمونه این منطقه را با قیمت مناسب پخش می نماید.

در بین گیاهان زراعی، زعفران گیاهی است که توانسته است با خصوصیات ویژه خود مسئله کم آبی مناطق مذکور را تحمل نموده و داشتن بازدهی اقتصادی بسیار بالا موجبات دلگرمی و ماندگاری بهره‌برداران را فراهم کنند.

صادرات زعفران

با توجه به صادراتی بودن زعفران و رقابت های موجود در سطح جهانی در زمینه بازار زعفران نیاز به تحقیقات اقتصادی، کشاورزی در موارد بازاریابی و صادرات زعفران روز به روز محسوس تر می شود.

پخش عمده زعفران در مشهد

بزرگ ترین تولید کننده زعفران

در ایران، زعفران کاری از جنبه های گوناگون نظیر بهره وری بالای آب، اشتغال و صادرات غیرنفتی مورد توجه است. این محصول در حال حاضر بخش عمده ای از درآمد حدود ۸۵ هزار خانواده را در شهرهای جنوبی و مرکزی خراسان تامین می کند و از حیث اشتغال زایی در هر هکتار حدود ۲۷۰ نفر روز کار تولید می کنند. در حال حاضر ایران بزرگترین تولید کننده و صادر کننده زعفران جهان است و بیش از ۹۰ درصد محصولات جهانی زعفران در ایران تولید می شود.

بازاریابی محصولات کشاورزی به علت ماهیت ویژه این محصولات از قبیل فسادپذیری، حجم زیاد، آب زیاد در بافت، کثرت تولید کنندگان و مصرف کنندگان و زمان محدوده کاشت و برداشت این محصولات با بازاریابی محصولات صنعتی تفاوت دارد.

پخش عمده زعفران در مشهد

در قرن اخیر با ورود تکنولوژی جدید به کشاورزی سنتی و تجاری شدن فعالیت‌های کشاورزی، خدمات و بازاررسانی آنها نیز متفاوت شده است. در حال حاضر کلاله زعفران پس از خشک کردن، جهت بسته بندی و عرضه به بازارهای مصرفی داخلی و خارجی عرضه می‌شود که در ایران معمولا زعفران خشک شده به صورت فله در داخل کیسه های نایلون یا کیسه گونی و در نهایت درون کارتون های مقوایی بدون توجه به نکات بهداشتی و تاثیر عوامل خارجی که می‌توانند بر کیفیت زعفران اثر بگذارد عرضه می گردد.

فقدان بسته بندی مناسب در مورد زعفران موجب شده است که اسپانیا زعفران ایران را به صورت فله خریداری کرده و پس از انتقال فرایند بسته‌بندی را با کیفیت بالا انجام داده و با قیمت حدود دو برابر قیمت به بازارهای جهانی عرضه می کند.

حمید قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه پخش زعفران عمده شما را به خرید بهترین زعفران منطقه قائنات با بهترین نوع بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید