گروه پخش زعفران عمده شما را به خرید بهترین زعفران منطقه قائنات با بهترین نوع بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز خرید و فروش زعفران

قیمت روز خرید و فروش زعفران

قیمت روز خرید و فروش زعفران را از کجا بگیریم؟ اگر به دنبال قیمت خرید و فروش زعفران هستید و می خواهید زعفران درجه یک امسالی را خریداری کنید می توانید از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید؟

بسیاری از افراد به دنبال قیمت روز خرید و فروش زعفران هستند و از جاهای نا معتبر وقتی می پرسند و با واقعیت روبرو می شوند، دچار ابهام می شوند. این افراد باید از جاهای معتبر و کسانی که واقعا در بازار زعفران به خرید و فروش مشغول هستند پرسید.

زعفران در مناطق معتدل و خشک پرورش می‌یابد ولی فصل رشد آن به صورتی است که اندام های هوایی و قابل رویت آن در نیمه سرد سال سر از خاک در آورده و رشد می کنند.

بخش اعظمی از طول فصل رشد این گیاه مقاوم به سرما مواجهه با یخبندان های زمستان است لذا می توان این گیاه را یک گیاه مقاوم به سرما حساب آورد. معمولاً در مناطق تولید زعفران در جنوب خراسان متوسط حداکثر دما در زمان ظهور و رشد برق در ماه های آبان آذر و دی از ۲۰ درجه سانتیگراد تجاوز می نماید،در صورتی که متوسط حداقل درمان در طول این مدت نزدیک به صفر می باشد.

حداکثر سرمای قابل تحمل زعفران را ۱۸ درجه سانتیگراد گزارش کرده اند،اما توده های محلی در تربت حیدریه تا دمای ۲۲ درجه سانتی‌گراد را تحمل نموده اند هرچند سرمای شدید باعث کاهش عملکرد آن می گردد.

با توجه به اینکه حوادث اصلی نمو گیاه یعنی تکامل گل در زیر خاک صورت می پذیرند و منبع ذخیره اصلی تداوم حیات گیاه یعنی بنه نیز در خاک تشکیل و تکامل می‌یابد در زعفران دمای خاک برای رشد و نمو گیاه بیش از دمای هوا حائز اهمیت می باشد. هرچند دمای خاک نیز تا به دمای هواست ولی میزان نوسانات کوتاه مدت آن کمتر از دمای هوا می باشد و در پایین زودتر از هوا سرد و در بهار دیر تر از هوا گرم می گردد.

در مورد کاشت بنه زعفران توصیه شده است که بنه در عمق ۱۵ سانتی متری سطح خاک قرار گیرند و تیمار های که در چنین عمقی کشت می گردند، نسبت به کاشت سطحی دارای عملکرد بالاتری می باشند.

اگر به دنبال قیمت روز خرید و فروش زعفران هستید و می خواهید از جاهای معتبر و با اطمینان زعفران را خریداری کنید می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

حمید قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه پخش زعفران عمده شما را به خرید بهترین زعفران منطقه قائنات با بهترین نوع بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید