قیمت زعفران مثقالی امروز

آنچه در این مقاله می خوانید...

یک مثقال زعفران چند گرم است؟یک گرم زعفران چقدر است؟قیمت یک مثقال زعفران سحرخیزقیمت زعفران بهرامنقیمت زعفران امروز مثقالی چند؟قیمت یک مثقال زعفران عباس زادهقیمت یک مثقال زعفران در سال 1400قیمت هر مثقال زعفران مشهد چقدر است؟قیمت دو گرم زعفرانبسته بندی خاتمبسته بندی آذین و اطلسیبسته بندی پاکتیقیمت یک مثقال زعفران امروز چقدر است؟قیمت یک مثقال زعفران نویندیجی کالا زعفران سحرخیزقیمت یک مثقال زعفران قائنات امروز چند است؟پودر زعفران قائنات دیجی کالاخرید زعفران بسته بندی جدید
قیمت زعفران مثقالی امروز

قیمت زعفران مثقالی امروز چقدر است؟ قیمت هر مثقال زعفران فله با قیمت یک مثقال زعفران بسته بندی شده چند هزار تومان تفاوت دارد؟ چگونه می توان زعفران اصل با تضمین کیفیت خریداری کرد؟

یک مثقال زعفران چند گرم است؟

خرید و فروش زعفران بر اساس گرم، مثقال و کیلوگرم می باشد. بسیاری از افراد سوال می کنند یک مثقال زعفران چند گرم است؟

هر یک مثقال زعفران برابر ۴.۶۰۸ گرم زعفران است. برای اندازه گیری این مقدار زعفران نیاز به یک ترازوی دیجیتال با دقت بالا می باشد. برخی‌ها این عدد را برابر چهار و نیم گرم در نظر می‌گیرند تا وزن کردن آسان تر باشد.

قیمت زعفران مثقالی

یک گرم زعفران چقدر است؟

این که یک گرم زعفران چقدر است بستگی به عوامل زیادی دارد با این وجود بسیاری از افراد هنگام خرید زعفران بدون در نظر گرفتن این عوامل؛ میپرسند یک گرم زعفران چند است؟

آنچه که قیمت زعفران را تعیین میکند در درجه اول نوع زعفران و درجه کیفیت آن است به عنوان مثال قیمت یک گرم زعفران سرگل با قیمت یک گرم زعفران نگین متفاوت است. در درجه بعدی بسته بندی زعفران یا فله‌ای بودن آن مهم است. اگر زعفران را به صورت فله خریداری کنید قیمت یک گرم زعفران ارزان تر خواهد بود، زیرا هزینه بسته بندی و ظرف زعفران از آن کسر می گردد.

قیمت یک مثقال زعفران سحرخیز

همانطور که گفتیم هر مثقال زعفران برابر ۴.۶ گرم زعفران است که برخی از مراکز فروش برای اندازه گیری راحت تر زعفران؛ آن را معادل چهار و نیم گرم زعفران در نظر می گیرند که باید این موضوع را به مشتریان خود نیز اطلاع دهند.

زعفران سحرخیز یکی از برندهای مشهورعرضه کننده زعفران است. شرکت سحرخیز زعفران را در بسته بندی های متنوع با وزنهای مختلف عرضه می کند. شرکت سحرخیز برای تامین زعفران مورد نیاز خود؛ از تولید کنندگان زعفران اقدام به خرید زعفران نموده و آن را در دسته بندی های خود به بازار عرضه می کند.

قیمت زعفران مثقالی

قیمت زعفران بهرامن

حتما شما هم نام زعفران‌ بهرامن را شنیده اید. آیا میدانید تفاوت زعفران بهرامن با زعفران سحرخیز در چیست؟ آیا میدانید زعفران بهرامن بهتر است یا زعفران قائنات و آیا اصلا این دو با هم متفاوت اند؟

در واقع مراکز فروش زعفران با نام های مختلف زعفران را عرضه می‌کنند. اسامی مانند گلیران، سحرخیز و بهرامن شرکت های عرضه کننده زعفران در ایران هستند.

نام‌هایی مانند زعفران قائنات، زعفران مشهد، زعفران گناباد و زعفران تربت حیدریه اشاره به محل تولید زعفران دارد. شرکت هایی مانند زعفران بهرامن اقدام به خرید زعفران از تربت حیدریه، مشهد و سایر استان های تولید کننده زعفران می کنند و سپس آن را با نام خودشان بسته بندی کرده و به بازار عرضه می کنند.

بنابراین اینکه کدام زعفران بهتر است بستگی به نوع زعفران و درجه کیفیت آن دارد و ارتباطی به نام زعفران و برند عرضه کننده آن ندارد.

قیمت زعفران امروز مثقالی چند؟

شرکت ما عرضه کننده انواع زعفران نگین، سرگل، پوشال و دسته در مقادیر گرمی و مثقالی میباشد. زعفران تولید شده در استان خودمان یعنی خراسان جنوبی، منطقه قائنات را بدون واسطه و با بالاترین کیفیت بسته بندی کرده و به تمام استانهای کشور ارسال می‌کنیم.

هر مثقال زعفران در شرکت ما برابر با ۴.۶۱ گرم‌زعفران در نظر گرفته شده و با بسته بندی های متفاوت عرضه می شود. از آنجا که تعداد بسته بندی ها زیاد بوده و در طرح ها و رنگ ها و جنس های مختلف ارائه می شود ارائه لیست تمامی قیمت ها در این مطلب امکان پذیر نیست.

برای اطلاع از قیمت زعفران امروز مثقالی به صورت بسته بندی شده می توانید با واحد فروش ما تماس بگیرید.

قیمت یک مثقال زعفران عباس زاده

زعفران عباس زاده یکی از نامهای تجاری زعفران است که در ارائه زعفران جنوب خراسان به خریداران و مصرف‌کنندگان سابقه خوبی از خود به جا گذاشته است.

زعفران عباس زاده علاوه بر فروش زعفران؛ بیش از ۳۰ قلم ادویه جات و چاشنی نیز دارد. برای اطلاع از قیمت یک مثقال زعفران عباس زاده باید به سایت یا شرکت آن مراجعه کنید.

قیمت هر مثقال زعفران مشهد

قیمت یک مثقال زعفران در سال 1400

در مجموعه ما زعفران منطقه قائنات در استان خراسان جنوبی عرضه می شود. زعفران قائنات از طریق کشاورز منطقه خریداری شده و بدون واسطه به مصرف کنندگان می رسد.

از آنجا که زعفران فقط یک نوع ندارد بلکه از نظر نوع و درجه کیفیت انواع مختلف دارد؛ تفاوت قیمت زعفران هم کم نیست. شما از طریق مطالب ارائه شده در سایت میتوانید با انواع زعفران و تفاوت بین آنها آشنا شوید. قیمت یک مثقال زعفران در سال 1400 بطور میانگین در رنج های قیمتی زیر بوده است:

  • قیمت هر مثقال زعفران سرگل 123 هزار تومان
  • قیمت هر مثقال زعفران نگین 139 هزار تومان
  • قیمت هر مثقال زعفران پوشال 116 هزار تومان

قیمت هر مثقال زعفران مشهد چقدر است؟

حتماً نام زعفران مشهد را شنیده‌اید. درواقع زعفران مشهد، زعفرانی است که در مشهد و توابع اطراف آن از مزارع کشاورزی برداشت می شود. زعفرانی که توسط کشاورزان از مزارع برداشت می شود به بازار مشهد عرضه شده و با برندها و نام های مختلف به فروش میرسد. به همین علت شاید زعفران مشهد با نام زعفران سحرخیز، زعفران بهرامن و حتی زعفران قائنات هم در بازار عرضه شود!

بنابراین اگر می خواهید واقعا زعفران مشهد، زعفران قائنات یا زعفران تربت حیدریه را خریداری کنید بهتر است از تولیدکننده زعفران در آن منطقه اقدام به خرید زعفران نمایید تا مطمئن باشید که زعفران همان منطقه را خرید ه اید.

قیمت زعفران مثقالی

قیمت دو گرم زعفران

بسته بندی های زعفران در مقادیر نیم گرم، ۲ گرم، ۳ گرم، ۴ گرم و ۵ گرم در انواع بسته بندی های پاکتی، آذین، اطلسی، گوهر و خاتم عرضه می شود.

برای بسته بندی زعفران در مقادیر بیشتر از ۵ گرم معمولاً از ظروف خاتم استفاده می شود چراکه این ظروف قابلیت جایگیری مقادیر بیشتر حتی تا یک کیلوگرم زعفران را نیز دارند. بسته به نوع بسته بندی زعفران؛ قیمت دو گرم زعفران متفاوت است.

به عنوان مثال قیمت دو گرم زعفران سرگل در بسته بندی آذین از قیمت ۲ گرم زعفران سرگل در بسته بندی خاتم ارزانتر است یا قیمت دو گرم زعفران نگین با بسته بندی خاتم از قیمت دو گرم زعفران سرگل با بسته بندی خاتم گرانتر است. برای اطلاع از قیمت گرمی زعفران در بسته بندی دلخواه می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

شما می توانید پس از مشاهده تصاویر؛ متناسب با سلیقه و نیاز خود، زعفران بسته بندی شده را سفارش دهید. در این مطلب در مورد برخی از ظروف بسته بندی، توضیحات کوتاهی ارائه می دهیم. تا بتوانید راحت تر زعفران مورد نظر خود را انتخاب کنید.

بسته بندی خاتم

ظروف خاتم به دلیل جنس فلزیش، در برابر ضربه مستحکم است. بسته‌بندی خاتم فلزی سبب محافظت از زعفران در برابر نور، رطوبت و ضربه می شود. برای صادرات زعفران بیشتر از ظروف خاتم استفاده می شود.

بسته بندی آذین و اطلسی

ظروف آذین و اطلسی به خاطر طراحی خاص، طرفداران زیادی دارد. زعفران داخل این ظروف قابل رویت می‌باشد و در نتیجه زیبا و چشم نواز است. برای فروش در فروشگاه ها این ظروف بسیار مورد استفاده است.

بسته بندی پاکتی

بسته بندی پاکتی یکی دیگر از انواع پرفروش بسته بندی زعفران می باشد. بسته بندی پاکتی در مقادیر مثقالی و گرمی می‌باشد. سبک بودن وزن و قیمت ارزان از مزیت های بسته بندی پاکتی می باشد.

شما می توانید انواع زعفران را به صورت مثقالی یا گرمی در ظروف دلخواه سفارش دهید.

خرید زعفران یک مثقالی

قیمت یک مثقال زعفران امروز چقدر است؟

شاید جالب باشد بدانید که قیمت یک مثقال زعفران به صورت روزانه تعیین می‌شود. زعفران محصولی گرانبها و صادراتی است و عوامل زیادی روی قیمت آن تاثیر گذارند از طرفی زعفران محصولی است که سالانه یکبار تولید می شود بنابراین میزان عرضه و تقاضای این محصول در بازار بسیار روی قیمت آن تاثیر گذار است.

به عنوان مثال در فصل برداشت زعفران یعنی آبان ماه با عرضه زیاد زعفران به بازار معمولاً قیمت زعفران افت می کند. با ورود به سال جدید و کاهش عرضه زعفران به بازار و از طرفی نزدیک شدن به محصول جدید و کهنه و پارسالی بودن زعفران موجود در بازار؛ احتمال افزایش قیمت وجود دارد.

برای اطلاع از قیمت امروز زعفران می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت یک مثقال زعفران نوین

بسیاری از افراد موقع خرید زعفران به دنبال قیمت زعفران هستند. اکثر افراد قبل از اینکه برای خرید زعفران به مراکز فروش زعفران بروند از طریق اینترنت قیمت زعفران را جستجو می کنند.

قیمت زعفران نوین، قیمت زعفران بهرامن، قیمت زعفران سحرخیز، قیمت زعفران دیجی کالا در اینترنت جستجو می شود.

هنگام خرید زعفران باید به این نکته توجه داشته باشید که نام برند یا شرکت عرضه کننده زعفران ارتباطی به خوب یا بد بودن زعفران ندارد. به عنوان مثال برخی از افراد به اشتباه می پرسند زعفران‌بهرامن بهتر است یا زعفران سحرخیز یا نوین زعفران؟ در واقع شما باید نوع زعفران و درجه کیفیت آن را مقایسه کنید نه نام برند را.

دیجی کالا زعفران سحرخیز

همان طور که می‌دانید دیجی کالا عرضه کننده انواع پوشاک، لوازم خانگی، مواد غذایی و… می باشد. زعفران نیز مانند سایر کالاها در دیجی کالا به فروش می رسد.

از آنجا که دیجیکالا خود تولید کننده زعفران نیست؛ تولید کنندگان زعفران و مراکز فروش زعفران محصولات خود را از طریق دیجی کالا به مشتریان عرضه می کنند. عوامل زیر در تعیین قیمت زعفران دیجی کالا موثر هستند:

  1. شرکت عرضه کننده زعفران
  2. گواهی های استاندارد و بهداشت ارائه شده برای زعفران
  3. نوع بسته بندی زعفران
  4. نوع زعفران و درجه کیفیت آن

قیمت زعفران مثقالی

قیمت یک مثقال زعفران قائنات امروز چند است؟

شاید برای شما هم سوال شده باشد که زعفران قائنات با زعفران تربت حیدریه یا زعفران مشهد چه تفاوتی دارد و کدام زعفران بهتر است؟ در واقع این نام ها به محل تولید زعفران برمیگردد.

همانطور که می دانید استان های خراسان جنوبی و رضوی بزرگترین و اولین تولید کنندگان زعفران در کشور هستند به طوری که ۹۰ درصد سهم تولید زعفران مربوط به استان خراسان است.

شهرستان قائنات در خراسان جنوبی واقع بوده و شرایط آب و هوایی اقلیمیش که مناسب کاشت زعفران است باعث شده مرغوبترین زعفران از مزارع این شهرستان برداشت شود. عطر و بوی زعفران قائنات و قدرت رنگ دهی زعفران بی‌نظیر است.

همانطور که قبلاً هم گفتیم نام زعفران نمی تواند تعیین کننده قیمت آن باشد بنابراین همه عواملی که قبلاً برای تعیین قیمت زعفران ذکر کردیم در اینجا نیز مصداق دارد. یعنی نوع زعفران و درجه کیفیت آن و بسته بندی زعفران، تعیین کننده قیمت زعفران قائنات خواهد بود.

برای اطلاع از قیمت روز زعفران قائنات میتوانید با ما تماس بگیرید.

پودر زعفران قائنات دیجی کالا

به دلیل اینکه زعفران گران قیمت است معمولاً برای مصارف غذایی به جای استفاده از زعفران از پودر زعفران استفاده می شود.

پودر زعفران نیز از خود زعفران به دست می آید اما به دلیل این که کلاله های زعفران دیگر سالم و درشت نیستند قیمت آن مناسب تر است و برای مصارف غذایی مقرون به صرفه می باشد.

معمولاً هتلها و رستورانها از پودر زعفران قائنات به دلیل قدرت رنگ دهی بالا و عطر و بوی بی نظیر آن بسیار استفاده می کنند. پودر زعفران قائنات دیجی کالا یکی دیگر از محصولات عرضه شده در این شرکت می باشد.

اگر قصد خرید پودر زعفران را دارید میتوانید از شرکت ما که تولید کننده زعفران است پودر صددرصد اصل و خالص زعفران را خریداری کنید.

به دلیل اینکه بسیاری از مراکز فروش برای سود بیشتر اقدام به اضافه کردن ناخالصی به پودر زعفران می کنند و یا رنگ غذا و مواد شیمیایی را به عنوان پودر زعفران می فروشند شما می توانید پودر زعفران اصل را شرکت ما خریداری کنید.

قیمت زعفران مثقالی

خرید زعفران بسته بندی جدید

چنانچه بخواهید یک مثقال زعفران را در بسته بندی های دلخواهتان خریداری کنید، می توانید به سایت فروشگاه مارکت زعفران مراجعه کنید. تصاویر انواع ظروف بسته بندی زعفران به همراه قیمت روز زعفران گذاشته شده است.

زعفران نگین نسبت به سایر زعفران ها، جایگیری بیشتری دارد. زعفران نگین درشت و حجیم است. به عنوان مثال یک مثقال زعفران نگین جای بیشتری نسبت به یک مثقال زعفران سرگل می گیرد. بنابراین باید از ظروف مناسب برای بسته بندی زعفران نگین استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید زعفران بسته بندی شده و اطلاع از قیمت هر مثقال زعفران با ما تماس بگیرید.

محمد قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد قربانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120756944

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: marketsaffron.ir@gmail.com

گروه پخش زعفران عمده شما را به خرید بهترین زعفران منطقه قائنات با بهترین نوع بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما  از طریق واتساپ ارتباط بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید