گروه پخش زعفران عمده شما را به خرید بهترین زعفران منطقه قائنات با بهترین نوع بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش زعفران کیلویی سرگل قائنات

آنچه در این مقاله می خوانید...

در هر هکتار چقدر زعفران کیلویی برداشت می شود؟میزان برداشت زعفران در کشمیر
فروش زعفران کیلویی سرگل قائنات

قیمت فروش زعفران کیلویی سرگل قائنات جدید چند است؟ آیا می توان از قیمت فروش زعفران سرگل مطلع شد؟ قیمت زعفران کیلویی سرگل قائنات را از کجا بپرسیم؟

امروزه فروش زعفران کیلویی سرگل قائنات توسط بیشتر شرکت ها و افرادی که در امر فروش زعفران هستند بسیار مهم شده است و با توجه به اینکه قیمت ها روز به روز افزوده می شود، همه به دنبال مکانی می گردند که بتوانند فروش زعفران کیلویی سرگل قائنات را بخرند.

 

در هر هکتار چقدر زعفران کیلویی برداشت می شود؟

متوسط عملکرد زعفران در اسپانیا حدود 12/5 الی 10 کیلوگرم در هکتار زعفران خشک برآورد می‌شود. محصول سال اول حدود 10 الی 6 کیلوگرم بود و در سال‌های بعد به 16 الی 18 کیلوگرم در هکتار می‌رسد.

برآورد محصول زعفران در اسپانیا توسط زارعین به این ترتیب است که کشاورز چندین پیاز را به صورت تصادفی از زیر زمین خارج می‌نماید و غنچه‌های مربوط به آن را شمارش می‌کنند، چنانچه پیاز غالباً دارای 2 گل باشند، محصول معمولی و در صورتی که بیشتر پیازها دارای 3 گل باشند محصول خوب یا خیلی خوب برآورد می‌گردد.

 

میزان برداشت زعفران در کشمیر

عملکرد طبیعی زعفران در کشمیر در سال سوم به میزان 1/8 تا 2/5 کیلوگرم در هکتار می‌باشد. میزان تولید علوفه زعفران از نظر ارزش غذایی در بین کاه غلات و یونجه قرار دارد. در اسپانیا از برگ خشک زعفران در تغذیه دام به ویژه قاطر استفاده می‌گردد. بلکه زعفران را پس از زرد شدن درو می‌کنند و چند روزی آن را در هوای معمولی قرار می‌دهند تا خشک شود و سپس آن را بر انبار ذخیره می‌نمایند.

چنانچه به دنبال مکان و فردی که فروش زعفران کیلویی سرگل قائنات را انجام می دهد هستید و می خواهید زعفران کیلویی سرگل قائنات را خریداری کنید می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

حمید قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه پخش زعفران عمده شما را به خرید بهترین زعفران منطقه قائنات با بهترین نوع بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید