زعفران کشاورز به آدرس (saffronkeshavarz.com) برند ثبت شده نیست، حاصل دست رنج جمعی از کشاورزان منطقه جنوب خراسان یا قائنات می باشد که می خواهند، دست رنج خودشان را به علاقه مندان این حوزه ارائه نمایند و ما در سایت زعفران کشاورز به آدرس (saffronkeshavarz.com) محصولی با نام ثبت شده زعفران کشاورز، برای هیچ فردی ارسال نمی کنیم و فقط با مارک و بسته بندی عمومی زعفران قائنات یا جنوب خراسان به فرد خریدار ارسال می کنیم.

فروشگاه زعفران کشاورز قصد دارد تا زعفران منطقه شرق ایران را به افراد علاقه مند و دوست دار کشاورزان در قالب بسته بندی های مختلف و فله(کیلویی) ارائه نماید، چنانچه قصد خرید از سایت زعفران کشاورز را دارید، می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و مراحل خرید را انجام دهید.

تمام محصولات سایت که می توانید آن ها را در بخش فروشگاه سایت زعفران کشاورز ببینید، با بسته بندی های رایج در داخل ایران به شخص خریدار، ارائه می شود.

لازم به ذکر است که در هیچ موردی از محصولات غش در معامله صورت نپذیرفته و بر اساس وزن های استاندارد جهانی (مثل گرم، کیلوگرم) به صورت کاملا خالص انجام می شود.

کلیه ارسال ها از طریق پست و با دو روش پست پیشتاز(سریع) و پست سفارشی (کند) انجام می شوند و بعد از ارسال کد رهگیری دریافت شده از اداره پست به شماره موبایل شخص خریدار پیامک خواهد شد و یا از طریق شبکه های اجتماعی رایج در کشور به شخص خریدار ارسال خواهد شد.

نوع زعفران به فروش رفته در سایت سرگل اعلای حاصل برداشت کشاورزان منطقه بوده و تلاش شده تا از بهترین نوع کیفیت همراه با تضمین ارسال شود. با وجود اینکه زعفران با نام سرگل در این سایت ارائه شده، ولی در شهرهای دیگر آن را با نام های نگین، نگین اعلا، نگین سوپر می شناسند.

چنانچه قصد خرید زعفران فله یا کیلویی را دارید، قبل از خرید می توانید نمونه از زعفران را تهیه کنید. حداقل نمونه ارسال شده برای هر سفارش جهت خرید زعفران کیلویی 20 گرم می باشد. لازم به ذکر است که نمونه زعفران ارسال شده در طی سفارشات بعدی، همان نوع زعفران بوده و تغییری در کیفیت آن، ایجاد نخواهد شد، مگر اینکه کاملا آن محصول به طور کامل از انبار به فروش رفته باشد ولی باز هم تلاش می شود در چنین شرایطی، دقیقا همان کیفیت ارسال شده را برای خریدار، تهیه و ارسال نمایند.

کلیه کسانی که در وب سایت زعفران کشاورز به آدرس (saffronkeshavarz.com) مشغول به فعالیت هستند، از بچه های زعفران(یعنی سالهاست در این حوزه فعالیت می کنند) بوده و کاملا با انواع زعفران آشنایی دارند و در بیشتر موارد دیگر افراد یا شرکت ها از تجربه آن ها، جهت مشاوره و راهنمایی هنگام خرید محصول استفاده می نمایند.

فعالان این سایت، زعفران فله یا کیلویی شرکت های زعفران داخل(می توانید با یک سرچ در گوگل با آن ها آشنا شوید) و خارج از ایران را تامین می نمایند ولی خود به کار صادرات زعفران مشغول نیستند و فقط زعفران، شرکت های فعال در حوزه پخش زعفران در ایران و خارج را تامین می نمایند.

چنانچه شما قصد صادرات را دارید، لطفا از این مجموعه جهت انجام راهنمایی و قیمت در کشورهای خارجی، طریقه ارسال بار به کشورهای خارجی (مثل گمرک،گواهی ها،علامت ثبت شده، بهداشت و …) سوال نفرمایید.

اگر یکی از سوالات شما این است که زعفران شما با فلان مارک بازار چه فرقی دارد، باید عرض کنیم که هیچ فرقی ندارد! همانطور که در بالا ذکر شد، ما تامین کننده هستیم، یعنی کیفیت زعفران وب سایت زعفران کشاورز به آدرس (saffronkeshavarz.com) در بعضی موارد، بالاتر از دیگر شرکت ها می باشد.

اگر سوال بعدی شما این است که چرا فلان شرکت این قیمت می دهد ولی مال شما گران تر است، با کمال احترام، به خود آن شرکت زنگ بزنید و از خودشان بپرسید. ما در این مورد هیچ کمکی نمی توانیم به شما بکنیم. وظیفه ما این است که بهترین زعفران شرق کشور را با بالاترین کیفیت در اختیار افراد علاقه مندی که می خواهند با ما همکاری کنند، قرار دهیم.

زعفران فله ای که مستقیم از کشاورز یا تامین کننده تهیه می شود، دارای نام و برند خاصی نیست! پس در این مورد سوال نفرمایید که مارک زعفران شما چیست. جایی را ندیده ایم که بر روی کالای منبع، اسمی را گذاشته باشند.

حالا که متوجه شدید ما کی هستیم، می توانید لذت خرید واقعی و همراه با اطمینان را به صورت واقعی تجربه کنید.

Call Now Buttonتماس بگیرید