مشاوره و فروش

انواع زعفران صادراتی ایران

به طور کلی زعفران را میتوان به پنج دسته تقسیم کرد :

  • نگین
  • سرگل
  • پوشال
  • دخترپیچ
  • سفیدی(ریشه یا خامه)

این تقسیم بندی ها معمولا بر اساس طریقه جدا کردن کلاله از خامه زعفران صورت میگیرد که در اینجا به معرفی انواع مختلف زعفران می پردازیم.امیدواریم پس از مطالعه این مقاله بتوانید انواع مختلف زعفران را شناخته و نوع های مختلف زعفران را از هم تشخیص دهید.

هنگام خرید زعفران به چه مواردی نگاه کنیم؟

اگر در شغل زعفران مشغول به فعالیت باشید، حتما به تعداد زیادی زعفران خریده اید و می دانید که هر بار با دفعه قبلی تفاوت هایی را مشاهده کرده اید.

زعفران توسط کشاورزان در شهرهای مختلف ایران برداشت می شود که هر شهر، تفاوت هایی در هنگام خشک کردن دارند. خوشبختانه امروز به وسیله دستگاه هایی که اختراع شده، کار خشک کردن و استانداردهای که باید در هنگام آن رعایت شود، بیشتر شده و رنگ زعفران و میزان درشتی قلم بسیار بهتر نسبت به روش سنتی انجام می شود.

هنگام خرید زعفران با توجه به جنس زعفرانی که می خرید، حتما به میزان درشتی یا معمولی بودن قلم، روشن بودن رنگ زعفران و طبیعی بودن آن توجه کنید.

خرید زعفران کیلویی
خرید زعفران با بسته بندی شیک

آیا به دنبال فروش بسته بندی زعفران با سود بالا هستید؟

امروزه برندهای زیادی در ایران به ثبت رسیده اند که هدف آن ها ارائه زعفران ناب و درجه یک به خریداران می باشد. سایت های زیادی این برندها را به فروش می رسانند که در سطح اینترنت نمونه های زیادی می توانید ببینید.
افراد زیادی هر روزه با ما در ارتباط هستند که می خواهند زعفران را به صورت فله خریداری کرده و در شهر خود با بسته بندی خود به فروش برسانند.

با توجه به اینکه ما درجه کیفیت های مختلفی در زعفران داریم و در هر شهر با شهر دیگر متفاوت است می توانید یک بازار هدف برای خود انتخاب کرده و با خرید عمده زعفران و فروش آن در شهر خودتان به درآمد بالایی برسید.

کافیست با بخش فروش سایت marketsaffron.ir در تماس باشید و بهترین و باکفیت ترین زعفران به همراه تضمین کیفیت دریافت کنید.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولقیمت عمده کیلویی
زعفران سرگل درجه یک28500
زعفران سرگل درجه دو28000
زعفران سرگل درجه سه27500
زعفران نگین درجه یک32500
زعفران نگین درجه دو31500
زعفران نگین درجه سه30500
زعفران سوپر نگین درجه یک42000
زعفران سوپر نگین درجه دو41000
زعفران سوپر نگین درجه سه40000
زعفران پوشالی درجه یک28500
زعفران پوشالی درجه دو28000
زعفران پوشالی درجه سه27500
زعفران دخترپیچ درجه یک27500
زعفران شکسته درجه یک12500
زعفران سفیدی درجه یک4000
پرچم زرد زعفران درجه یک700
مشاوره و فروش

بخش فروش مجموعه

تلفن:
09120756944

ارتباط با واتس آپ

برای ارتباط سریعتر کلیک کنید.

تلگرام مجموعه

برای دیدن اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

درباره ما:

ما با سابقه ۳۰ ساله در کاشت زعفران و ارتباط با بهترین کشاورزان منطقه ی خراسان به شما این اطمینان را می دهیم که بالاترین کیفیت زعفران را با مناسبترین قیمت به شما ارائه دهیم. زعفرانی که به صورت فله و عمده به مشتری عرضه می شود از دو روش به دست آمده است.

ابتدا اینکه از کشاورزان قابل اعتماد و تحت نظارت منطقه اقدام به خرید زعفران مرغوب در مقادیر بالا میشود.

سپس روی زعفران، تمامی آزمایشات از نظر کیفیت و اصل بودن انجام شده و پس از تایید؛ زعفران برای عرضه به مشتری به صورت فله و بسته بندی شده ارائه می شود.

روش دوم این که زعفران عمده از طریق خرید گل زعفران با عیار بالا انجام می شود. سپس گل زعفران توسط نیروی آموزش دیده پاک شده و زعفران ۱۰۰% اصل و خالص تولید می شود.

فروش بدون واسطه زعفران در فروشگاه ما سبب شده علاوه بر کیفیت بالای تمامی محصولات ؛ قیمت ها نیز برای مصرف کنند بسیار مناسب باشد.

مدیریت

مدیرگروه زعفران عمده

محمد قربانی

Call Now Buttonتماس بگیرید