گروه پخش زعفران عمده شما را به خرید بهترین زعفران منطقه قائنات با بهترین نوع بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش زعفران نرمه

آنچه در این مقاله می خوانید...

زعفران نرمه چیست؟چگونه زعفران نرمه خریداری کنیم؟چگونه در مشهد زعفران نرمه خریداری کنیم؟
قیمت فروش زعفران نرمه

زعفران نرمه چیست؟ قیمت فروش زعفران نرمه در مشهد چند است؟ آیا می توان زعفران نرمه را با قیمت مناسب از کشاورز مستقیم خریداری کرد؟ امکان خرید زعفران نرمه به صورت اینترنتی وجود دارد؟

یکی از گونه های زعفران ایرانی، زعفران نرمه نام دارد که به آن زعفران شکسته در بازار هم میگویند. در هنگام نقل و انتقال های زعفران با به صورت تناژ بالا، با توجه به فشارها و ضربه های مکررِ وارده بر اثر تغییرات مکانی، مقداری از آن دچار شکستگی و نرم شدگی می شوند.

پیشنهاد میکنیم مقاله خرید و فروش زعفران دسته دخترپیچ را هم مطالعه نمایید.

 

زعفران نرمه چیست؟

زعفران نرمه به دلیل آن که ظاهر اصلی و زیبایی اولیه خود را از دست میدهد، جداسازی شده و با عنوان زعفران نرمه در بازار، اما با قیمتی ارزان تر به فروش میرسد و بیشتر در مواردی نظیر، مواد اولیه کارخانه ها و موارد پخت پز در آشپزخانه ها، که خصوصیات ظاهری و زیبایی محصول اهمیت بالایی ندارد، به کارگیری می شود.

همینطور در هنگام ممتاز سازی زعفران دسته، در بعضا مواقع، کمی از رشته های آن به دلیل قیچی خوردن، ریز شده و به طور نرمه جمع می شود. این نرمه ها، گهگاه با زعفران سرگل هم همراه میگردند و در گاهی اوقات هم برای ارتقاء کیفیت زعفران سرگل، نرمه های زعفران به وسیله الک از آن‌ها جدا می شود و تحت عنوان زعفران نرمه بسته بندی و وارد بازار می شود.

 

چگونه زعفران نرمه خریداری کنیم؟

بعضی اشخاص، به دلیل ظاهرِ زعفران نرمه، به نادرست گمان می نمایند که‌ این نوع زعفران دارای کیفیت پایینی است که در واقع اینطور نیست! زیرا زعفران نرمه، به عبارتی زعفران سرگل است که فقط رشته های آن به میزان زیادی شکسته شده و بدلیل این شکستگیِ رشته های قرمز رنگ، تنها اندکی از بو آن کاهش یافته است. ولی در واقع بقیه خواصِ زعفران اولیه را در خود دارا است.

پیشنهاد میکنیم مقاله قیمت خرید زعفران سفید مشهد را هم مطالعه نمایید.

 

چگونه در مشهد زعفران نرمه خریداری کنیم؟

در زعفران نرمه، با اعتنا به ویژگی ها فیزیکی و ظاهری آن، قابلیت و زمینه تقلب زیاد متعددی موجود هست زیرا رشته های شکسته به راحتی قابل مشابه سازی می‌باشند. بدین ترتیب می بایست برای خرید آن به فروشنده های مطمئن مراجعه کرده و یا از جاهای مورد اعتماد که سال ها به خرید و فروش زعفران مشغول هستند، مراجعه و خریداری کرد.

حمید قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه پخش زعفران عمده شما را به خرید بهترین زعفران منطقه قائنات با بهترین نوع بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید