گروه پخش زعفران عمده شما را به خرید بهترین زعفران منطقه قائنات با بهترین نوع بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش مستقیم زعفران از کشاورزان

خرید و فروش مستقیم زعفران از کشاورز

از کجا خرید و فروش مستقیم زعفران از کشاورزان را انجام دهیم؟ آیا می توان به صورت اینترنتی خرید و فروش زعفران از کشاورزان انجام داد؟ شرایط خرید و فروش مستقیم زعفران به چه صورت می باشد؟

استان خراسان به عنوان بزرگ ‌ترین منطقه تولیدکننده زعفران ایران محسوب می‌ گردد و بخش عظیمی از سطح زیر کشت این محصول در این استان قرار دارد. سطح زیر کشت زعفران در سال 1352 تا سال 1380 از متوسط رشد سالانه ‌ای معادل 50% برخوردار بوده و طی این مدت 16 برابر شده است.

پیشنهاد میکنیم مقاله قیمت زعفران کیلویی در مشهد امروز را هم مطالعه نمایید.

افزایش سطح زیر کشت موجب شده است که میزان تولید نیز افزایش چشمگیری داشته باشد. به طوری که مقدار تولید از 17 تن در سال 1352 به 138 تن در سال 1380 رسیده است که این امر حاکی از رشد سالانه ‌ای معادل 24% بوده و تولید در طی این سال ‌ها 8 برابر شده است. در طی سال ‌های مورد بررسی عملکرد ها تغییرات عمده ‌ای نداشته ، حتی به دلیل وجود سطوح زیر کشت جدید و خشک ‌سالی ‌های متعدد و کاهش آبدهی منابع آب، عملکرد با روند نزولی نسبی نیز همراه بوده است.

مناطق عمده تولید زعفران کشور نواحی جنوبی و مرکزی استان خراسان می‌ باشد. تولید زعفران در استان خراسان به ترتیب اهمیت در شهرستان ‌های تربت حیدریه، گناباد، قائنات، فردوس، کاشمر و بیرجند انجام می‌ گیرد که این شهرستان ‌ها در مجموع 93/04 در صد سطح زیر کشت زعفران استان را به خود اختصاص داده اند. در سال‌ های اخیر به دلیل سودآوری زیاد این محصول و نیز نیاز اندک به آب، کشت زعفران در بسیاری از شهرهای دیگر استان هم رایج شده است.

کل سطح زیر کشت، میزان تولید و متوسط عملکرد در هکتار استان به ترتیب 46319/25 هکتار، 138/02 تن و 2/98 کیلوگرم در هکتار می ‌باشد.

پیشنهاد میکنیم مقاله خرید زعفران درجه یک در مشهد را هم مطالعه نمایید.

بررسی‌ ها نشان می ‌دهد که شهرستان ‌های تربت حیدریه، کاشمر، گناباد و قائن به ترتیب با 15725، 6900 ، 5000 و 4750 هکتار، بیشترین سطح زیرکشت و شهرستان‌ های تربت حیدریه، کاشمر، فردوس، و گناباد به ترتیب با 52.55، 20/11، 13/2 و 11 تن بیشترین تولید را در سال زراعی 79 تا 80 به خود اختصاص دادند. بیشترین عملکرد در هکتار نیز متعلق به 2 شهرستان تایباد و چناران با 4 کیلوگرم در هکتار می‌ باشد.

فروشگاه  عمده زعفران فرصتی را به وجود آورده است تا کسانی که دوست دارند بتوانند بهترین زعفران منطقه قائنات را در شهر خود به صورت بسته بندی به فروش برسانید.

حمید قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه پخش زعفران عمده شما را به خرید بهترین زعفران منطقه قائنات با بهترین نوع بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید