خرید زعفران

خرید زعفران عمده قائن مشهد

بسته بندی های زعفران انواع مختلفی دارد و در بازار می توان انواع آن را یافت. امروزه یکی از دغدغه های مردم این است که بتوانند زعفران را به مقدار پولی که دارند خریداری کنند. روشن است که نیازهایی به وجود آمده اند و در هر شغلی این ها وجود دارد. هر کسی دوست ندارد که چیزی را به او تحمیل کنند و به شدت از این کار احساس ناخوشایندی به او دست می دهد.

زعفران هم مثل بقیه بسته بندی های موجود در بازار از وزن های مختلفی تشکیل شده است. از کمترین مقدار شروع شده تا وزن یک کیلو ادامه دارد. ظاهر بسته بندی ها هم شکل های مخصوص به خودشان را دارند. هر شرکتی سعی می کند که از لحاظ ظاهری بهترین بسته بندی را طراحی نماید تا کسی که می خواهد خرید کند و یا هدیه دهد به او احساس خوشایندی بدهد.

خرید زعفران عمده قائن مشهد

وزن زعفران

وزن های بسته بندی در زعفران از سوت شروع شده یعنی از زیر گرم و بعد به واحد گرم و بعد مثقال و بعد هم کیلو می رسد. واحد های زیر گرم خب قاعدتا از مقدار زعفران بسیار کمی تشکیل شده اند و از آنجایی که زعفران و وزن آن مثل طلا سنجیده می شود، هر پر یا کلاله آن ارزشمند است. وزن های پایین تر از گرم نسبت به وزن های بالاتر ارزان تر هستند چون مقدار زعفران داخل آن ها بسیار کمتر است. از این نوع بسته بندی ها برای سوغات بیشتر استفاده می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالعه کنید:
قیمت خرید زعفران کشاورز در مشهد

خرید زعفران عمده قائن مشهد

کاربرد مقادیر پایین زعفران

وزن ها و بسته بندی های گرمی بیشتر برای سوغات و همچنین مصرف شخصی خود فرد استفاده می شود. و از وزن نیم گرم شروع شده و تا یک کیلو هم ادامه پیدا می کند.

معمولا در بسته بندی های گرمی مقادیر 0.5 گرم، 1 گرم، 2 گرم، 3 گرم، 4 گرم و 5 گرم از محبوبیت بالایی برخوردار هستند.

جهت خرید زعفران با وزن های مختلف و به صورت بسته بندی می توانید از طریق فرم زیر با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش مجموعه ما در ارتباط باشید:
آقای حمید قربانی
شماره تلفن زعفران کشاورز شماره موبایل: 09155199303
واتس آپ زعفران کشاورز واتس آپ: 09155199303
تلگرام زعفران کشاورز کانال تلگرام: ورود به کانال
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن