قیمت یک گرم زعفران درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت زعفران گرمیقیمت هر مثقال زعفران به چه عواملی بستگی دارد؟هر مثقال چند گرم است؟قیمت یک مثقال زعفران امروزقیمت زعفران مثقالی چقدر است؟ قیمت هر مثقال زعفران مشهد
قیمت یک گرم زعفران درجه یک

قیمت یک گرم زعفران درجه یک چند است؟ آیا قیمت زعفران مثقالی با گرمی متفاوت است؟ از کجا قیمت روز واقعی زعفران را در مشهد بپرسیم؟ قیمت امروز زعفران در بازار مشهد چقدر است؟

این سوالی است که همیشه بیشتر مردم دنبال آن هستند. یک سؤال کلیشه ای است ولی برای مردم بسیار مهم می باشد. به دلیل اینکه افرادی که می خواهند بودجه ای را برای آن اختصاص دهند، همیشه قبل از خرید خود این سؤال را از فروشنده فروشگاه می پرسند.

قیمت زعفران گرمی

یک گرم زعفران چقدر است؟ قیمت زعفران امروز گرمی را می توان از قیمت کیلویی آن بدست آورد. اگر شما در این کار مهارت داشته باشید به راحتی می توانید قیمت زعفران گرمی را تشخیص دهید. فقط کافیست بدانید که قیمت کیلو چقدر است.

قیمت هر گرم زعفران متفاوت است! چرا گفتیم متفاوت؟ به دلیل اینکه ما رده بندی زعفران های مختلفی را داریم. به طور مثال اگر بخواهید زعفران سرگل را نام ببریم، باید بگوییم که این نوع زعفران دارای رده بندی های مختلفی نیز می باشد. که قیمت های مختلفی هم دارد.

قیمت یک گرم زعفران درجه یک

قیمت هر مثقال زعفران به چه عواملی بستگی دارد؟

هرچقدر زعفران سرگل از کلاله ها یا ریشه های درشت تری برخوردار باشد به معنی این است که زعفران قیمت بالاتری دارد و حجم درخواست ها هم بالاتر می رود.

ما در ایران واسطه های زیادی را در این کار داریم که همین امر باعث سردرگرمی مردم شده است. چون باعث ایجاد قیمت های مختلفی در بازار شده و مردم نمی دانند که باید به کدام فروشگاه اعتماد کنند.

دلیل ایجاد فروشگاه مارکت زعفران هم این بوده که مردم بتوانند بهترین نوع زعفران را با قیمت بسیار مناسب تهیه کنند و دلیل دیگر آن حذف واسطه ها از بازار بوده که خود گام بسیار مهمی است و هرچقدر این واسطه ها حذف شوند باعث تثبیت قیمت در بازار می شود.

هر مثقال چند گرم است؟

این سوال‌پر تکرار دیگری است که مردم به دنبال آن هستند. این‌سوال ناشی از این است که مردم واحد های زعفران را نمی شناسند.

زعفران اولین گیاهی است که واحد آن مثل طلا می باشد. یعنی گرم و مثقال. هر مثقال زعفران اگر بخواهیم به گرم تبدیل کنیم باید تقسیم بر 4.6 کنیم که هر گرم زعفران به دست آید.

یک مثقال زعفران 4.608 که تلفظ می شود 4 ممیز 608 سوت می باشد. یعنی 4 گرم زعفران کامل و 608 سوت.

توجه داشته باشید که همیشه و در تمام دنیا وزن یک مثقال همین مقدار است و هنگام خرید حتما از فروشنده بخواهید که به طور خالص این مقدار را وزن کند.

قیمت امروز زعفران در بازار مشهد

 

چون در بعضی فروشگاه ها مشاهده شده است که کم فروشی می کنند و متأسفانه وزن کامل را نمی کشند.

مجموعه مارکت زعفران به حقوق مشتری پایبند است و همیشه به طور کامل وزن کامل زعفران را برای مشتری بسته بندی می کنیم.

اگر میخواهید زعفران اعلای صادراتی را با وزن گرم یا مثقال تهیه کنید، می توانید از طریق فرم زیر با ما تماس بگیرید و از مشاوره ما جهت تهیه زعفران استفاده نمایید.

قیمت یک مثقال زعفران امروز

بسیاری از افراد که به دنبال خرید زعفران به صورت بسته بندی و گرمی یا مثقالی هستند، دوست دارند که زعفرانشان را از جاهای ارزان تهیه کنند. بنابراین همیشه به دنبال قیمت یک مثقال زعفران به صورت روزانه هستند.
از آنجا که زعفران دارای کیفیت های مختلفی است، به دنبال قیمت ارزان بودن، زیاد گزینه مناسبی جهت خرید نیست.

قیمت زعفران مثقالی چقدر است؟

قیمت زعفران مثقالی را از کجا بگیریم؟ این سوالی است که هر روزه در سطح اینترنت مطرح می شود. اگر شما به دنبال قیمت زعفران مثقالی هستید، و دوست دارید محصول تازه امسالی را خریداری کنید، می توانید از طریق راه های ارتباطی که در این صفحه وجود دارد با ما در ارتباط باشید.

بخش فروش سایت مارکت زعفران به صورت فوری به شما پاسخ می دهد.

 قیمت هر مثقال زعفران مشهد

قیمت هر مثقال زعفران مشهد با توجه به اینکه بخش فروش زعفران کشاورز در این بازار مستقر هستند را می توانید از طریق راه های ارتباطی در پایین همین صفحه با بخش فروش مجموعه در تماس باشید.

قیمت هرمثقال زعفران

محمد قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد قربانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120756944

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: marketsaffron.ir@gmail.com

گروه پخش زعفران عمده شما را به خرید بهترین زعفران منطقه قائنات با بهترین نوع بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما  از طریق واتساپ ارتباط بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید